بارگیری...

 بنیانگذار این مجموعه، آقای مهندس سید هادی مجتبائی می باشند. وی پس از پشت سرگذاشتن تحصیلات دانشگاهی خود در کشور آمریکا و با هدف خدمت به وطن، در سال ۱۳۶۲ بازرگانی مجتبائی را در تهران تاسیس نموده و در زمینه تجارت تایر مشغول به فعالیت شدند. با توجه به سابقه پدری در این صنف و اطلاعات علمی بروز ایشان، پیشرفت و توسعه فعالیت بازرگانی به سرعت اتفاق افتاد در آن زمان، فعالیت بازرگانی این مجموعه شامل نمایندگی  توزیع کارخانجات ایرانی از جمله ایران تایر، کیان تایر، تایر پیروزی، کویر تایر و تامین مواد اولیه برای برخی از آنها بود. پس از آن واردات برندهای خارجی نیز در دستور کار قرار گرفت. برندهای مختلفی از جمله Ceat (هند)، United (هند)، Tracmax (چین)، Rotalla (چین)، Linglong (چین)، Sumitomo (ژاپن)، Triangle (چین)، Evergreen (چین)، Goldenbridge (چین) و Jinyu (چین) توسط این مجموعه وارد کشور شد. پس از انجام بررسی های لازم از جمله نظرسنجی از مصرف کنندگان مختلف، تست تایر در آزمایشگاه و بررسی کیفیت ساخت محصولات، نهایتاً برند جین یو ( Jinyu) مورد تائید نهائی قرار گرفت و تصمیم بر این شد تا ادامه فعالیت با این برند صورت پذیرد.
از سال ۱۳۸۷، جهت ساماندهی بهتر فعالیت بازرگانی، فعالیت مجموعه تحت عنوان شرکت پایا خودرو کاسپین با مدیریت عاملی آقای دکتر سید احسان مجتبائی ( نسل سوم خانواده این خانواده) به عنوان نماینده رسمی تایر جین یو در ایران ادامه یافت.
شرکت پایا خودرو کاسپین درحال حاضر نماینده رسمی تایرهای PCR, LTR و TBR برندهای JINYU، WINDFORCE, FARROAD، ROADX و رینگ های نیمه سنگین و سنگین JINYU در ایران می باشد و در آینده ای نه چندان دور تایرهای OTR نیز به سبد کالای شرکت اضافه خواهد شد.
هدف شرکت، براساس اصول استاندارد تجارت، ارائه محصولات با کیفیت به همراه خدمات پس از فروش در بهترین سطح ممکن و با صرفه اقتصادی برای مصرف کنندگان محترم می باشد.
امید است تیم پایا خودرو کاسپین به همراه شبکه توزیع گسترده خود در سطح کشور، رسالت خود را که همانا تامین محصولات با کیفیت  بالا  و با بهترین قیمت ممکن برای بازار ایران است، به بهترین نحو ممکن به جا آورد.